Yhteystiedot

Toimipisteemme sijaitsevat Porvoossa ja Espoossa. Liikumme siellä missä asiakkaammekin, ympäri Suomen.

Ladataan Google Maps -karttanäkymää…

Päätoimipiste

Secto Automotive Oy
Näsintie 27
06100 Porvoo
Puh. 020 792 4300

Laskutustiedot

Secto Automotive Oy

PL 19687
00021 LASKUTUS
tai
OVT: 003721135721
Operaattori: 003710948874

Y-tunnus: 2113572-1
laskutus@secto.fi

Secto Automotive Group

PL 19679
00021 LASKUTUS
tai
OVT: 003725984448
Operaattori: 003710948874

Y-tunnus: 2598444-8
laskutus@secto.fi

Espoon toimipiste

Secto Vaihtoautot Oy
Olarinluoma 19
02200 Espoo
Puh. 020 792 4300

Laskutustiedot

Secto Vaihtoautot Oy

PL 19695
00021 LASKUTUS
tai
OVT: 003721807102
Operaattori: 003710948874

Y-tunnus: 2180710-2
laskutus@secto.fi

Huoltotöiden laskutusluvat: Puh. 020 792 4310

Asiakaspalvelu

Autodokumentit kuten maastavientivaltakirjat, verotusarvolaskelmat ja leasingvastuut, rekisteröintimuutokset, käyttäjävaihdot, bensakorttitilaukset ja muu yleinen asiakaspalvelu.

asiakaspalvelu@secto.fi, puh. 020 792 4300

Heidi Tenhunen

Heidi Tenhunen Palvelupäällikkö

Puh. 0407288817
heidi.tenhunen@secto.fi

Heli Karlsson

Heli Karlsson Asiakaspalvelu

Puh. 020 792 4300
asiakaspalvelu@secto.fi

Ramona Nurmi

Ramona Nurmi Asiakaspalvelu

Puh. 020 792 4300
asiakaspalvelu@secto.fi

Hanna Sipilä

Hanna Sipilä asiakaspalvelu

Puh. 020 792 4300
asiakaspalvelu@secto.fi

Tanja Hietala

Tanja Hietala asiakaspalvelu

Puh. 020 792 4300
asiakaspalvelu@secto.fi

Myynti

Tarjouspyynnöt, sopimusmuutokset, autopolitiikan laadinta ja muu kalustokannan konsultointi.

myynti@secto.fi, puh. 020 792 4300

Linus Baer

Linus Baer Myyntijohtaja

Puh. 040 900 0096
linus.baer@secto.fi

Kalle Kare

Kalle Kare Myyntipäällikkö

Puh. 040 900 0196
kalle.kare@secto.fi

Jukka Hyökki

Jukka Hyökki Myyntitiimin esimies

Puh. 040 900 0087
jukka.hyokki@secto.fi

Jaakko Latvala

Jaakko Latvala Myyntitiimin esimies

Puh. 040 900 0129
jaakko.latvala@secto.fi

Jere Riivari

Jere Riivari Myyntitiimin esimies

Puh. 040 521 1178
jere.riivari@secto.fi

Marko Turunen

Marko Turunen Myyntitiimin esimies

Puh. 040 023 0373
marko.turunen@secto.fi

Kalle Sormunen

Kalle Sormunen Myyntitiimin esimies

Puh. 040 900 0231
kalle.sormunen@secto.fi

Jukka Huhta

Jukka Huhta Myynti

Puh. 040 900 0232
jukka.huhta@secto.fi

Sari Nousiainen

Sari Nousiainen myynti

Puh. 050 381 5770
sari.nousiainen@secto.fi

Tapani Kotkavuori

Tapani Kotkavuori Myynti

Puh. 040 663 0019
tapani.kotkavuori@secto.fi

Jari Koivulahti

Jari Koivulahti Myynti

Puh. 040 670 5757
jari.koivulahti@secto.fi

Sami Sipilä

Sami Sipilä Myynti

Puh. 040 828 3585
sami.sipila@secto.fi

Juha Qvick

Juha Qvick Myynti

Puh. 040 417 1986
juha.qvick@secto.fi

Tuomas Veikkola

Tuomas Veikkola Myynti

Puh. 040 352 6187
tuomas.veikkola@secto.fi

Joni Wirman

Joni Wirman Myynti

Puh. 040 632 5515
joni.wirman@secto.fi

Sami Wacklin

Sami Wacklin myynti

Puh. 0500 848 482
sami.wacklin@secto.fi

Antti Suhonen

Antti Suhonen Vanhempainvapaalla 30.4 asti

Puh. 040 753 5050
antti.suhonen@secto.fi

Mika Heino

Mika Heino Myynti

Puh. 0400 275 151
mika.heino@secto.fi

Asko Sundell

Asko Sundell myynti

Puh. 040 586 1003
asko.sundell@secto.fi

Ari Tuhkanen

Ari Tuhkanen myynti

Puh. 040 5858 438
ari.tuhkanen@secto.fi

Herkko Saarikko

Herkko Saarikko myynti

Puh. 040 572 0101
herkko.saarikko@secto.fi

Juha Tsupukka

Juha Tsupukka myynti

Puh. 040 661 4334
juha.tsupukka@secto.fi

Joni Suominen

Joni Suominen myynti

Puh. 040 486 3736
joni.suominen@secto.fi

Vili Lehto

Vili Lehto myynti

Puh. 040 770 1387
vili.lehto@secto.fi

Pirjo Kautto

Pirjo Kautto myynti

Puh. 044 569 5859
pirjo.kautto@secto.fi

Timo Huhtala

Timo Huhtala myynti

Puh. 044 721 1119
timo.huhtala@secto.fi

Matti Miettinen

Matti Miettinen myynti

Puh. 040 520 8771
matti.miettinen@secto.fi

Jelisei Lindholm

Jelisei Lindholm myynti

Puh. +358 40 570 6085
jelisei.lindholm@secto.fi

Johan Salin

Johan Salin myynti

Puh. 040 729 5311
johan.salin@secto.fi

Mikko Valtavaara

Mikko Valtavaara myynti

Puh. 040 533 8818
mikko.valtavaara@secto.fi

Juhani Koho

Juhani Koho myynti

Puh. 040 166 0496
juhani.koho@secto.fi

Secto Tiepalvelu

Vahinkotapauksissa tai matkan katketessa muista syistä Secto Tiepalvelu palvelee puhelimessa ympäri vuorokauden. Mikäli tilannetta ei saada korjattua puhelimitse, tieturva-ammattilainen lähetetään paikalle auttamaan.

Secto Tiepalvelu

Secto Tiepalvelu Auttaa matkan jatkumisessa 24 h vuorokaudessa

Puh. 020 792 4311
huolto@secto.fi

Huollot ja korjaukset

Määräaikaishuollot, korjaukset, rengasasiat, muut ajoneuvojen tekniset kysymykset.

huolto@secto.fi, puh. 020 792 4310

Tuomas Mustakallio

Tuomas Mustakallio Jälkimarkkinointi- ja hankintapäällikkö

Puh. 0500 703363
tuomas.mustakallio@secto.fi

Miika Hannula

Miika Hannula Huollot ja korjaukset

Puh. 020 792 4310
miika.hannula@secto.fi

Miika Tyyskä

Miika Tyyskä Huollot ja korjaukset

Puh. 020 792 4310
miika.tyyska@secto.fi

Realisointi

Ajoneuvojen palautuksiin liittyvät asiat.

realisointi@secto.fi, puh. 020 792 4300

Antti Mäkinen

Antti Mäkinen Vanhempainvapaalla 30.4 asti

Puh. 020 792 4300
antti.makinen@secto.fi

Jaana Muona

Jaana Muona Realisointi

Puh. 020 792 4300
jaana.muona@secto.fi

Joakim Nyman

Joakim Nyman Realisointi

Puh. 020 792 4300
joakim.nyman@secto.fi

Jonne Holman

Jonne Holman Realisointi

Puh. 020 792 4300
jonne.holman@secto.fi

Secto Vaihtoautot

www.sectovaihtoautot.fi, vaihtoautot@secto.fi, puh. 020 792 4301

Kim Illman

Kim Illman Myyntipäällikkö

Puh. 0400 277 721
kim.illman@secto.fi

Jarmo Leivo

Jarmo Leivo Myynti

Puh. 040 705 9550
jarmo.leivo@secto.fi

Patrik Laine

Patrik Laine Myynti

Puh. 040 700 1099
patrik.laine@secto.fi

Esa Tallgren

Esa Tallgren Myynti

Puh. 040 668 4736
esa.tallgren@secto.fi

Daniel Lindfors

Daniel Lindfors Myynti

Puh. 040 481 3934
daniel.lindfors@secto.fi

Johtoryhmä

Ville Alanen

Ville Alanen Toimitusjohtaja

Puh. 050 5333 222
ville.alanen@secto.fi

Ville Kujansuu

Ville Kujansuu Talousjohtaja

Puh. 040 723 6009
ville.kujansuu@secto.fi

Marcella Forsell

Marcella Forsell Operatiivinen johtaja

Puh. 0400 990 830
marcella.forsell@secto.fi

Carola Rahkola

Carola Rahkola HR päällikkö

Puh. 050 313 8675
carola.rahkola@secto.fi

Linus Baer

Linus Baer Myyntijohtaja

Puh. 040 900 0096
linus.baer@secto.fi

Ari Hietamäki

Ari Hietamäki Digitaalisen liiketoiminnan johtaja

Puh. 040 545 5229
ari.hietamaki@secto.fi

Markkinointi ja viestintä

Milla Jokisaari

Milla Jokisaari Markkinointi- ja viestintäpäällikkö

Puh. 040 577 7850
milla.jokisaari@secto.fi

IT

Jani Rantanen

Jani Rantanen IT-johtaja

Puh. 040 307 6619
jani.rantanen@secto.fi

Ota yhteyttä!

Haluan lähettää teille